Najlepszy w Polsce katalog firm weselnych

Firma na wesele: "DJ DOMBEK" Piotr Domżalski "DJ DOMBEK" Piotr Domżalski

multimedia

Muzyka:
disco, zagraniczne i polskie
Skład:
2 osoby
Instrumenty:
 
 
Wokal:
 
Inne:
 
 
 
Wesele:
1500 zł
Poprawiny:
500 zł
Dojazd:
do 40 km GRATIS!!!

Firma funkcjonuje na Rynku muzycznym od 1998 roku. Na najwyższym poziomie zajmuje się oprawą wszelkich imprez prezentersko-muzycznych z główną specjalizacją Wesel. W standardzie 4 mikrofony bezprzewodowe, Videokaraoke, Wizualizacje 2D i 3D, System "sing & dance", System Real Time Video, Pokazy Laserowe, Oświetlenie Led'owe, Markowe Nagłośnienie, a do tego płytoteka z muzyką od lat 60-tych po współczesność, ogromna ilość gadżetów (kapelusze, przebrania, peruki, itp).
Na dokładkę interaktywne zabawy i konkursy z wykorzystaniem systemu 3D. Gwarancja zadowolenia za rozsądną cenę. Pełna oferta po kontakcie ze mną. Istnieje możliwość przesłania darmowych materiałów informacyjno-promujących na wskazany przez Państwa adres.

Pozdrawiamy i Zapraszamy.- Grupa Dombek Show - Kcynia

Rekomendacje wystawione tej firmie:

Różnorodność i satysfakcja na najwyższym poziomie gwarantowana. Nie brak także poczucia humoru w dobrym guście ;) Gorąco polecam i pozdrawiam!

DJ Dombek rządzi!!! POLECAM!!!

Pełne zaangażowanie, świetny klimat i obsługa. DJ pełen energii i chęci do działania. Współpracowaliśmy podczas wesela wiele razy i wiem, że DJ Dombek jest w 100% godny polecenia. Współpraca z resztą ekipy (fotograf, kamerzysta) - wzorowa. Polecam!!!

pełen profesjonalizm, wysoki poziom kultury osobistej, zaangażowane, dbałość o każdy szczegół imprezy, właściwa osoba na właściwym miejscu, nic dodać nic ująć....
gorąco polecamy.... naprawdę warto....

...polecamy Piotra ....w okolicy najlepszy DJ .... pozdrawiamy

Na weselu nie zginiecie,
z najlepszym DJ-em w swiecie!!!

Jeśli chcesz polecić tę firmę i masz konto firmowe, zaloguj się i wystaw rekomendację.

Kontakt

"DJ DOMBEK" Piotr Domżalski

Bydgoszcz Toruń Poznań, Wyrzyska 42
telefon
e-mail
www
fb
GG
Skype

POLECANE FIRMY:

Profil odwiedzono: 3803 razy
Na PlanujemyWesele od: 03.11.2010