Najlepszy w Polsce katalog firm weselnych

Firma na wesele: PIĘCIOLINIA PIĘCIOLINIA

multimedia

Muzyka:
pop, zagraniczne i polskie
Skład:
5 osób
Instrumenty:
 
 
 
Wokal:
 
 
Inne:
 
 
 
 
Wesele:
4000 zł
Poprawiny:
nie określono ceny
Dojazd:
brak informacji

UWAGA! Planujesz wesele w dniu innym niż sobota? Zapytaj koniecznie o rabat!

Podana cena jest przykładowa i zależy ona od rodzaju imprezy, z każdym klientem ustalamy ją indywidualnie.
Pięciolinia to rodzinny zespół muzyczny, pracujemy w pięcioosobowym składzie. Oferujemy oprawę muzyczną na wesela, zabawy taneczne, studniówki, bankiety i inne imprezy okolicznościowe. Możemy zapewnić oprawę muzyczną w kościele jak również prowadzić wesele w języku angielskim.
Możliwości wokalne zespołu oraz wysokiej klasy instrumenty i nagłośnienie, pozwalają na wykonywanie różnorodnego repertuaru, w zależności od gustów i potrzeb słuchaczy.
Wykonujemy znane i lubiane melodie, biesiadę, przeboje disco polo, standardy muzyki tanecznej oraz piosenki będące aktualnie na listach przebojów. Możecie też państwo sami ustalić listę utworów, które zechcecie usłyszeć podczas zabawy. Proponujemy naszym klientom korzystne i konkurencyjne ceny oraz gwarantujemy wyśmienitą zabawę. Oprócz muzyki proponujemy prowadzenie wesela i konferansjerkę oraz różnorodne zabawy integrujące gości.
Do zobaczenia na parkiecie!

Rekomendacje wystawione tej firmie:

Pięciolinia to fantastyczny zespół rodzinny, który poprowadzi wasze wesele na wysokim poziomie i z klasą. A oprócz tego to bardzo serdeczni ludzie, którzy razem tworzą coś niezwykłego. Polecam w 100 % i z czystym sumieniem :)

Świetny zespół. Kapitalne głosy, powiew świeżości i młodości. Polecam. Sebastian

Solidny zespół z tradycjami pokoleniowymi.Polecamy z czystym sumieniem. Gratulujemy dobrej roboty-Pozdrowienia dla Piotra

Polecamy i pozdrawiamy! Zespół "Reflex Dance" ;)

Zespół rodzinny, zgrana ekipa. Śpiewanie to ich wielka pasja. Wszechstronne umiejetnosci muzyczne, bogaty i urozmaicony repertuar. Grają dla każdego pokolenia. Potrafią zaskoczyć miłośników dobrej muzyki. Pozdrawiamy i polecamy

Bardzo fajni ludzie ciekawe aranzacje i wszechstronnośc muzyczna ogólnie bardzo polecam

Jeśli chcesz polecić tę firmę i masz konto firmowe, zaloguj się i wystaw rekomendację.

Kontakt

POLECANE FIRMY:

Profil odwiedzono: 9244 razy
Na PlanujemyWesele od: 27.05.2010