Najlepszy w Polsce katalog firm weselnych
Właściciel profilu nie logował się od dłuższego czasu, dane mogą być nieaktualne

Firma na wesele: Zespół Muzyczny MŁODZI Zespół Muzyczny MŁODZI

multimedia

Muzyka:
disco polo, zagraniczne i polskie
Skład:
3 osoby
Instrumenty:
 
 
 
Wokal:
 
Inne:
 
 
Wesele:
nie określono ceny
Poprawiny:
nie określono ceny
Dojazd:
do 50 km GRATIS!!!

Zespół Muzyczny MŁODZI to wszechstronny zespół muzyczny pochodzący z Dębna. Zdobyte wykształcenie i doświadczenie muzyczne pozwala nam zapewnić profesjonalną oprawę muzyczną zabaw okolicznościowych takich jak: wesela, studniówki, dancingi … W skład zespołu wchodzą trze młode, energiczne i utalentowane muzycznie osoby.

Dysponujemy dużym zapleczem doświadczeń, wysokiej klasy sprzętem i pomysłowością, dzięki której prowadzone przez na zabawy spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Chcemy, aby zabawa z naszym udziałem na długo zapadła w pamięci klientom.

W swoim repertuarze posiadamy utwory z różnych gatunków muzycznych oraz sprawdzone przeboje w języku polskim i angielskim.
Nasi muzycy to również doskonali konferansjerzy, którzy z powodzeniem mogą poprowadzić każda zabawę muzyczną. Jesteśmy znani z bogatej oferty ciekawych gier i zabaw weselnych. Całość dopełnia renomowanej firmy sprzęt muzyczny i oświetleniowy.

Przede wszystkim kochamy to co robimy. Zespół Młodzi to nie sposób na życie- to przede wszystkim zamiłowanie do muzyki i dobrej zabawy.

Zespół MŁODZI to dobry wybór. Gwarantujemy dobrą zabawę dla wszystkich!

Rekomendacje wystawione tej firmie:

wspaniała współpraca ,chłopcy oby tak dalej ,gorąco polecam

Bogaty repertuar, super sprzęt i wokal oraz duże zaangażowanie w wykonywaną pracę. Serdecznie pozdrawiamy i polecamy!!!

Bardzo trafnie dobrany repertuar, nienaganny wokal a co najważniejsze - natychmiastowa reakcja na zachowanie Gości na sali - to ich atuty. Do tego idealna współpraca podczas wesela. Gorąco polecam!

Pracowałem z zespołem przy kilku ślubach i poznałem "Młodych" jako zespół ambitnych ludzi z ciekawym repertuarem, artystycznie brzmiącym wokalem i profesjonalnym sprzętem. "Młodzi" na weselu to gwarancja udanej zabawy i zadowolenia gości.

Dobrze dobrany repertuar, super wokal, przygotowują się sumiennie do każdej uroczystości, niepowtarzalne oczepiny z gadżetami, poprostu "MŁODZI". Gorąco polecam zespół.

Jeśli chcesz polecić tę firmę i masz konto firmowe, zaloguj się i wystaw rekomendację.

Kontakt

POLECANE FIRMY:

Profil odwiedzono: 3767 razy
Na PlanujemyWesele od: 27.03.2010