AutoMartin
Proponujemy państwu wynajem luksusowego samochodu Mercedes Benz 300C Adenauer limuzyna z 1953 roku.
Proponujemy państwu wynajem luksusowego samochodu Mercedes Benz 300C Adenauer limuzyna z 1953 roku.
Firma Mercedes, skonstruowała najładniejszy, najbardziej luksusowy i najdroższy na owe czasy samochód. Deska rozdzielcza wykonana jest z drewna szlachetnego gatunku, drewniane są też ramy okien. Na tylnej kanapie podróżuje się tak, jakby siedziało się w klubowym fotelu.
Zasięg Działania
Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju a w szczególności w okolicach takich miast jak: Wrocław, Wałbrzych, Świdnica, Jelenia Góra, Legnica, Szczawno Zdrój, Książ, Strzegom, Dzierżoniów, Świebodzice.
Kontakt i rezerwacje
Ze względu na duże zainteresowanie pojazdem Mercedes Benz Adenauer prosimy o wczesną rezerwację terminu. Przyjmowane są już zgłoszenia na kolejny rok. Zainteresowanych wynajęciem prosimy o kontakt telefoniczny lub na e-mail. Ceny są ustalane indywidualnie, proszę o podanie trasy oraz daty uroczystości.
Rezerwacje: 609 555 652
E-mail: biuromartin@o2.pl
www.autoparymlodej.pl
Jeśli chcesz polecić tę firmę i masz konto firmowe, zaloguj się i wystaw rekomendację.