Jaworowy Dwór
Dwie sale urządzone są w stylu dworskim, piękne, ciepłe wnętrza z oryginalnym umeblowaniem. Zachwycają bogactwem tkanin oraz pięknem klasycznego oświetlenia. Okrągłe stoły oraz klasyczne wykończenia nadają pomieszczeniom niepowtarzalnego uroku. Każdy szczegół oraz bibelot dobrany został indywidualnie do charakteru sal.
Organizowane na zewnątrz przyjęcie w namiocie jest spełnieniem marzeń dotyczących przyjęcia weselnego w pięknym ogrodowym klimacie. Przyjęcie odbywa się w otoczeniu zieleni oraz wielobarwnych: róż, peonii, frezji i chryzantem na których tle góruje biały namiot wraz z dekoracjami utrzymanymi w klimacie bieli, beżu i ecru.
Rekomendacje:
Platanic poleca Jaworowy Dwór jako obiekt, w którym można zorganizować wyjątkowe wesele - wśród zieleni, pachnących kwiatów i w eleganckich wnętrzach
Klimatyczne, urokliwe i bardzo fotogeniczne miejsce ze świetnym jedzeniem :)
Jedna z galerii ślubnych na mojej stronie to zdjęcia z Jaworowego Dworu. Zapraszam i polecam!
Jeśli chcesz polecić tę firmę i masz konto firmowe, zaloguj się i wystaw rekomendację.